IBZ (Škoda, Pilsen Tools)

IBZ (Škoda Pilsen Tools)

Společnost IBZ navázala na stoletou tradici podniku ŠKODA, po které převzala výrobu upínacích pevných a otočných hrotů. Pro potřeby globální prezentace jsem vytvořil logo a vizuální styl, který se promítl do webových stránek a tištěného katalogu produktů.

Logo • Firemní styl • Grafika • Web

IBZ (Škoda Pilsen Tools)
IBZ (Škoda Pilsen Tools)

Geneze loga

Než jsem začal tvořit, zamyslel jsem se nad tím co je to ŠKODA? What is ŠKODA? Pocelém světě je značka známá pro svůj symbol.

V logu jsem navázal na tradici a vnesl do nej moderní tvarosloví. Nový symbol tvoří kruhy značící rotaci, obrábení tyto kruhy narušuje. Vše je zkomponováno tak, aby výsledný tvar jemně přiznával značku ŠKODA svým rozpoznatelným okrídleným šípem.

IBZ (Škoda Pilsen Tools) IBZ (Škoda Pilsen Tools) IBZ (Škoda Pilsen Tools) IBZ (Škoda Pilsen Tools) IBZ (Škoda Pilsen Tools) IBZ (Škoda Pilsen Tools) IBZ (Škoda Pilsen Tools) IBZ (Škoda Pilsen Tools) IBZ (Škoda Pilsen Tools)

Napište mi teď,
není na co čekat

Myslíte si, že jsem ten pravý pro váš projekt nebo máte nápad, který se chcete konzultovat? Rád vyslechnu vše, co máte na mysli. Jednoduše napiště nebo zavolejte.

+420 737 148 221

jan@grafikajezek.cz

Facebook Messenger